19 Mayıs Kutlamaları

19Mayis_Eposta_Afis_tisort_sapka

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kadıköy’de gün boyu sürecek spor aktiviteleri ile kutlanacak. Akşam ise Mabel Matiz, Yasemin Mori ve Pilli Bebek şarkılarını Kadıköylüler için söyleyecek.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kadıköy Belediyesi Gençlik Merkezinde yapılacak olan “Gençlik Şöleni”nde gerçekleştirilecek alan etkinlikleri ile kutlanacak. Kadıköy Belediyesi Gençlik Merkezi’nde yapılacak Bisiklet turundan, kız ve erkek takım futbol müsabakalarına, rugby gösteri maçından, balon futboluna, yelken geçidinden, rodeoya bir çok aktivitenin yapılacağı “Gençlik Şöleni” saat 11:00’da başlayacak ve gece yarısına kadar devam edecek.

Kadıköy Sokaklarında 20. 86 km’lik Bisiklet Turu

19 Mayıs etkinliklerinin ilki Kadıköy Belediyesi’nin organize ettiği Bisikletli Ulaşım Platformu’nun desteklediği Bisiklet turu ile başlayacak. Saat 11:00’de Kalamış Atatürk Parkı’nda start alacak bisiklet turunda Kadıköylüler yaklaşık 21 kilometre pedal çevirecekler. Bisiklet turu Kalamış Atatürk Parkı’nda son bulacak

Kalamış Atatürk Parkı’nda Kızlı Erkekli Oyunlar

Kadıköy Belediyesi Gençlik Merkezi Kalamış Atatürk Parkı’nda gerçekleşecek spor müsabakaları devam ederken, 11.00 ile 19.00 saatleri arasında oyun alanlarında gençlerin doyasıya eğlenebilecekleri bir alan oluşturulacak. Oyun alanlarında; Rodeo, Canlı langırt, Dev bowling, Şut becerisi, Kareoke, Xbox oyun konsolu, SaltoTrambolin, Bungee Run, Gladyatör ve Tırmanma duvarı ayrıca workshoplar ve DJ Performans bulunuyor.

Gündüz Oyun Spor, Akşam Şarkı ve Dans
Kadıköy Belediyesi, 19 Mayıs akşamında da üç sanatçıyı ağırlayacak. Tüm gününü spor ve oyun aktivitelerine ayıran gençler saat 19.00’dan sonra gerçekleşecek konserlerde Pilli Bebek, Yasemin Mori ve Mabel Matiz şarkılarını dinleyip dans edecekler.

Kadıköy Belediyesi, konser alanına ulaşım için saat 17:00’den itibaren Haldun Taner Sahnesi ve Söğütlüçeşme Metro durağı önünden ring seferleri yapacak.

TARİH: 19 MAYIS SALI
SAAT: 11.00
  Spor Aktiviteleri, Alan Aktiviteleri, Workshoplar, DJ Performans
SAAT: 19.00 Konser
YER: KADIKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ-KALAMIŞ ATATÜRK PARKI

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim için: 0216 349 77 68

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir